Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

ZARZĄDZENIE

Ze względu na wzrost zachorowań na COVID-19 w skali kraju musimy ograniczyć przebywanie w budynku przedszkola osób trzecich.

 Dlatego Dyrekcja Przedszkola Nr 8 w Opocznie zarządza co następuje:

1. Od dnia 16 października 2020r. do odwołania dzieci przyprowadzane do przedszkola odebrane będą przez pracownika dyżurującego przy drzwiach wejściowych na hol główny. Również odbiór dziecka odbywać się będzie w holu wejściowym.

2. Dzieci 2,5; 3 i 4-letnie wprowadzane będą przez rodziców/ opiekuna tylko do szatni jeśli zajdzie taka konieczność.

3. Dzieci niepełnosprawne będą wprowadzane i odbierane przez rodziców w szatni.

Zwracamy się również z prośbą o przyprowadzanie dzieci do godziny 9.00.

Ponadto informujemy, że odpłatności za przedszkole będą odbywać się w gabinecie Pani intendent                   w wyznaczonych terminach (do 10-go każdego miesiąca).

Osobisty kontakt  z nauczycielem w celu omówienia spraw dydaktycznych jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Zwracam się z prośbą o wyrozumiałość. Decyzje podejmowane są w trosce o jak najdłuższe funkcjonowanie placówki w dobie COVID-19.